Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Egzamin Gimnazjalny 2013: Polski, historia, wos ODPOWIEDZI, ARKUSZE

Utworzony przez Karolajna., 23 kwietnia 2013 r. o 12:53
Nie jest zle 6 błędów 82 %
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
są już odpowiedzi z Polskiego ?? Proszę o odpowiedź !
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Mam 91% A strzelałem przy 6 pytaniach, z czego 3 trafiłem. Warto było się uczyć.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nie było rozprawki o Zbyszku. Trzeba było napisać charakterystykę postaci literakiej, która naszym zdaniem była odważna. Niektórzy opisywali Zbyszka, ale to nie o nim było.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
x napisał:
A w zadaniu 16 nie powinna być odpowiedź "Powstanie styczniowe, ponieważ ukazano broniący się oddział partyzantów'?
Też tak zaznaczyłam, ale chyba jest źle. Macie moze jakieś przykładowe odpowiedz z polskiego
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ja mam 23/33 troche słabo bo tylko 70 %
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
gdzie mogę znaleźć odpowiedzi do języka polsiego ?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
historia zajebiscie latwa 23 pkt wos tez latwy ale ten polski popier***ony bo przez.3 lata gimbazy mialem same rozprawki i Ani 1 charakterystyki i do tego zamkniete.byly zle sformulowane. 90% z histori i wosu a z polskiego 15 bd -.- jebac to
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
x napisał:
A w zadaniu 16 nie powinna być odpowiedź "Powstanie styczniowe, ponieważ ukazano broniący się oddział partyzantów'?
nie sprawdzaliśmy z panią w podręczniku później na 100% październikowe ;d
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Uczeń ;p napisał:
chyba to z armią krajową, tak mi się wydaje.
mnie tez sie tak wydaje !
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
JAKA JEST ODPOWIEDŹ W 20 ?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
xx napisał:
gdzie mogę znaleźć odpowiedzi do języka polsiego ? [/quote] [quote name='xx' timestamp='1366719258' post='761691'] gdzie mogę znaleźć odpowiedzi do języka polsiego ?
Pewnie dopiero około 15.30 będą
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
to nie jest ofiacjalne, na onecie niektóre odpowiedzi są inne. Więc nie wierze w te, i czekam na oficjalne z CKE
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ee to nie są partyzanci...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
w porównaniu z próbnym egzaminem z operonu to właściwy test był w miarę
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Dominika napisał:
JAKA JEST ODPOWIEDŹ W 20 ?
20,1 -b (o udziale rosji w rozbiorach) 20,2 - c (o tym, że bolszewicy przejeli władze)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
wlasnie taka dałam odp..
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
w 16 zadaniu napewno powstanie listopadowe, ale nie rozumiem dlaczego oddziały regularnej armii, skoro wtedy Polska była pod zaborami... ale mogę się mylić.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
To jest bitwa pod Grochowem , więc to jest listopadowe i regularne armia. Koniec tematu .
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
To jest bitwa pod Grochowem , więc to jest listopadowe i regularne armia. Koniec tematu .
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 8 z 17

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...